Reklama [A] - GBS BANK
Remont drogi między miejscowością Ławy a Moczkowem.

W dniu 18 sierpnia br. w Starostwie Powiatowym w Myśliborzu została podpisana umowa pomiędzy Powiatem Myśliborskim a firmą Emulex Kalinowski Sp. z o.o. z siedzibą w Stargardzie, na realizację zadania pn. „Remont drogi powiatowej nr 2111Z na odcinku od miejscowości Ławy do miejscowości Moczkowo”.

Powiat Myśliborski reprezentowali Starosta Myśliborski Andrzej Potyra oraz Wicestarosta Alicja Prill, natomiast firmę Emulex Kalinowski Sp. z o.o. reprezentował Prezes Zarządu Stefan Kalinowski. Wartość zadania wynikająca z zawartej umowy opiewa na kwotę 2.204.949,78 zł.

Zadanie obejmuje remont nawierzchni drogi powiatowej nr 2111Z na odcinku od miejscowości Ławy w gminie Myślibórz (począwszy od skrzyżowania dróg powiatowych nr 2111Z i 2161Z) do miejscowości Moczkowo w gminie Barlinek.

W ramach zadania zostanie wykonane podwójne powierzchniowe utrwalenie nawierzchni wraz z profilowaniem poboczy, miejscowym frezowaniem i wyrównaniem nawierzchni. Pracami zostaną objęte odcinki drogi powiatowej nr 2111Z przebiegające przez obszar gmin Myślibórz, Nowogródek Pomorski oraz Barlinek. Łączna długość wyremontowanych odcinków drogi powiatowej wyniesie 13,4 km.

Przedmiotowe zadanie realizowane jest w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg dodatkowo wsparte finansowo przez Gminę Nowogródek Pomorski oraz Gminę Myślibórz.

Zgodnie z zawartą umową Wykonawca zobowiązany jest zakończyć prace remontowe do dnia 17.07.2023r.

Źródło: Powiat Myśliborski

23-08-2022 Redakcja
Portal ZMY24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

OGŁOSZENIA

Pracownicy ze Wschodu, z Ukrainy, z Azji | Leasing Pracowników

Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w zakresie outsourcingu pracowniczego i rek...


Leasing Pracowników, Rekrutacja bezpośrednia

Nasza firma RV Group Poland Sp. z o.o. oferuje leasing pracowniczy lub rekrutacja bezpośrednia dla innych firm, które potrzebują...

ŚLEDŹ NAS

REKLAMA [B]

Reklama [B] - Prokop i Syn

NAJCHĘTNIEJ CZYTANE

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Około godziny 15:40 na trasie rowerowej w okolicach miejscowości Mostkowo doszło do wypadku, w którym udział wzięli kier...

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

Myśliborscy policjanci zatrzymali w ciągu 3 dni aż sześć osób poszukiwanych w tym cztery osoby do odbycia kary pozbawien...

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

20 maja w Barlinku pojawił się przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk.

REKLAMA [C]

REKLAMA [D]

Reklama [D] MARAL BHP

REKLAMA [E]

REKLAMA [E]

REKLAMA [F]

REKLAMA [F]