Reklama [A] - GBS Bank - Lokata Jubileuszowa
Atrakcyjniej nad jeziorami w gminie Myślibórz.

Dwa jeziora w gminie Myślibórz zyskają na atrakcyjności. Jezioro Myśliborskie i Jezioro Golenickie staną się bardziej dostępne dla mieszkańców i turystów.

--- REKLAMA --- MARAL BHP - Hurtownia Artykułów BHP i PPOŻ ul. Tunelowa 39A, 74-320 Barlinek | www.maral.com.pl

Nowa wodna infrastruktura, która pojawi się nad brzegami akwenów to zasługa wsparcia unijnych funduszy PO RYBY 2014-2020. Umowę dofinansowania podpisali w poniedziałek, 18 lipca 2022 roku w Myśliborzu, burmistrz Piotr Sobolewski oraz wicemarszałek województwa Olgierd Kustosz.

Działaniami objęte zostaną trzy plaże, dwie nad Jeziorem Myśliborskim i jedna nad Jeziorem Golenickim. Nad akweny nawieziony i rozplantowany będzie piasek. W sumie 300 ton. Pojawią się również plażowe leżaki.

Pojezierze Myśliborskie to jeden z najbardziej urokliwych, wodnych zakątków Pomorza Zachodniego. Po zmianach będzie jeszcze bardziej przyjazne mieszkańcom oraz turystom – mówił wicemarszałek województwa Olgierd Kustosz.

Koszt całkowity inwestycji Gmina Myślibórz oszacowała na ponad 21 tys. zł. Urząd Marszałkowski ze środków PO RYBY 2014-2020 przeznaczy na nią 18 tys. zł. Realizacja projektu powinna zakończyć się do października 2022 roku. Unijne dofinansowanie trafi do myśliborskiego samorządu za pośrednictwem RLGD Stowarzyszenie „Lider Pojezierza”.

Źródło: WZP

19-07-2022 Redakcja
Portal ZMY24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

OGŁOSZENIA

Barmani na wesele

DrinkiBar - Profesjonalne usługi barmańskie Drinki Bar to jedyna w swoim rodzaju firma, która oferuje swoim klientom profesjona...


IMITACJA DREWNA

Jesteśmy pierwszym na rynku i do tego polskim producentem imitacji drewna od ponad 15 lat i mamy w ofercie : -elastyczne deski ...

ŚLEDŹ NAS

REKLAMA [B]

Reklama [B] - Prokop i Syn

NAJCHĘTNIEJ CZYTANE

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Około godziny 15:40 na trasie rowerowej w okolicach miejscowości Mostkowo doszło do wypadku, w którym udział wzięli kier...

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

Myśliborscy policjanci zatrzymali w ciągu 3 dni aż sześć osób poszukiwanych w tym cztery osoby do odbycia kary pozbawien...

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

20 maja w Barlinku pojawił się przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk.

REKLAMA [C]

REKLAMA [D]

Reklama [D] MARAL BHP

REKLAMA [E]

REKLAMA [E]

REKLAMA [F]

REKLAMA [F]