Reklama [A] - GBS BANK
Święto Policji w myśliborskiej jednostce.

W ubiegły piątek na dziedzińcu myśliborskiej komendy odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji. Uroczystość była okazją do wręczenia odznaczeń i awansów, wyróżniającym się policjantkom, policjantom ale również pracownikom Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu.

Uroczystość rozpoczęła się zgodnie z ceremoniałem od złożenia meldunku Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Myśliborzu nadinsp. Tomaszowi Trawińskiemu o gotowości do rozpoczęcia uroczystości z okazji Święta Policji.

W swoim krótkim przemówieniu, Komendant Powiatowy Policji w Myśliborzu mł. insp. Rafał Janzen podziękował policjantkom, policjantom oraz pracownikom naszej jednostki za codzienny trud, zaangażowanie i profesjonalizm w służbie. Wyraził również słowa uznania i podziękowania wobec przedstawicieli samorządów, służb, instytucji współpracujących z Policją za podążanie wspólną drogą na rzecz bezpieczeństwa.

Głównym punktem uroczystej zbiórki było wręczenie odznaczeń i awansów. W tym roku na wyższe stopnie policyjne awansowano 45 policjantów. Nominacje na wyższy stopień w korpusie oficerów otrzymało 2 policjantów, w korpusie aspirantów otrzymało 30 policjantów, a w korpusie podoficerów Policji 13 funkcjonariuszy. Komendant Powiatowy Policji w Myśliborzu mł insp. Rafał Janzen mianował na stopień starszego posterunkowego16 funkcjonariuszy.

Po wręczeniu wszystkich aktów nominacyjnych, Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie nadinsp. Tomasz Trawiński wręczył pracownikom naszej jednostki okolicznościowe ryngrafy za zaangażowanie, oraz wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych.

Kolejną miłą chwilą było wręczenie odznaczeń i medali za zasługi dla Zarządu Wojewódzkiego Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów województwa Zachodniopomorskiego.

Po wręczeniu odznaczeń związkowych głos zabrał Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie nadinsp. Tomasz Trawiński. Szef zachodniopomorskich policjantów podziękował wszystkim policjantom i pracownikom cywilnym za wzorowo pełnioną służbę, za codzienne zaangażowanie i profesjonalizm.

Na zakończenie głos zabrała Alicja Prill Wicestarosta Myśliborski oraz Burmistrz Myśliborza Piotr Sobolewski, którzy nie szczędzili słów podziękowań za dotychczasową współpracę, a także życzeń dla funkcjonariuszy świadcząc tym samym o uznaniu i szacunku jakim przedstawiciele samorządu darzą myśliborskich Policjantów.

Źródło: Policja Myślibórz

21-07-2022 Redakcja
Portal ZMY24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

OGŁOSZENIA

Pracownicy ze Wschodu, z Ukrainy, z Azji | Leasing Pracowników

Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w zakresie outsourcingu pracowniczego i rek...


Leasing Pracowników, Rekrutacja bezpośrednia

Nasza firma RV Group Poland Sp. z o.o. oferuje leasing pracowniczy lub rekrutacja bezpośrednia dla innych firm, które potrzebują...

ŚLEDŹ NAS

REKLAMA [B]

Reklama [B] - Prokop i Syn

NAJCHĘTNIEJ CZYTANE

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Około godziny 15:40 na trasie rowerowej w okolicach miejscowości Mostkowo doszło do wypadku, w którym udział wzięli kier...

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

Myśliborscy policjanci zatrzymali w ciągu 3 dni aż sześć osób poszukiwanych w tym cztery osoby do odbycia kary pozbawien...

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

20 maja w Barlinku pojawił się przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk.

REKLAMA [C]

REKLAMA [D]

Reklama [D] MARAL BHP

REKLAMA [E]

REKLAMA [E]

REKLAMA [F]

REKLAMA [F]