Reklama [A] - GBS Bank - Lokata Jubileuszowa
Kolejny nietrzeźwy rowerzysta zatrzymany przez policjantów.

Wszystkie osoby decydujące się na jazdę pod wpływem alkoholu stwarzają ogromne zagrożenie dla samych siebie, ale także innych uczestników ruchu.

--- REKLAMA --- MARAL BHP - Hurtownia Artykułów BHP i PPOŻ ul. Tunelowa 39A, 74-320 Barlinek | www.maral.com.pl

Po raz kolejny policjanci zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę. Mieszkaniec gminy Dębno za swoje nieodpowiedzialne zachowanie został ukarany wysokim mandatem karnym.

Myśliborscy policjanci w trakcie codziennej służby na drogach powiatu dbają o bezpieczeństwo jego mieszkańców. Wśród zadań można wyróżnić między innymi kontrolowanie miejsc zagrożonych popełnianiem przestępstw i wykroczeń, zatrzymywanie ich sprawców, a także kontrolowanie uczestników ruchu drogowego.

Jednym z priorytetów jest również eliminacja z ruchu nietrzeźwych kierujących, którzy prowadząc wszelkie pojazdy pod wpływem alkoholu, stwarzają ogromne zagrożenie. Wczoraj na drodze K-23 w miejscowości Sarbinowo zatrzymany został nietrzeźwy rowerzysta.

63-latek decydując się na jazdę, mimo że spożył prędzej alkohol, poniósł surowe konsekwencje swojego nieodpowiedzialnego zachowania. Badanie trzeźwości wskazało, że mężczyzna miał około 0,7 promila alkoholu w organizmie. Za wykroczenie został ukarany mandatem karnym w kwocie 2500 złotych.

Źródło: Policja Myślibórz

07-09-2022 Redakcja
Portal ZMY24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

OGŁOSZENIA

Barmani na wesele

DrinkiBar - Profesjonalne usługi barmańskie Drinki Bar to jedyna w swoim rodzaju firma, która oferuje swoim klientom profesjona...


IMITACJA DREWNA

Jesteśmy pierwszym na rynku i do tego polskim producentem imitacji drewna od ponad 15 lat i mamy w ofercie : -elastyczne deski ...

ŚLEDŹ NAS

REKLAMA [B]

Reklama [B] - Prokop i Syn

NAJCHĘTNIEJ CZYTANE

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Około godziny 15:40 na trasie rowerowej w okolicach miejscowości Mostkowo doszło do wypadku, w którym udział wzięli kier...

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

Myśliborscy policjanci zatrzymali w ciągu 3 dni aż sześć osób poszukiwanych w tym cztery osoby do odbycia kary pozbawien...

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

20 maja w Barlinku pojawił się przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk.

REKLAMA [C]

REKLAMA [D]

Reklama [D] MARAL BHP

REKLAMA [E]

REKLAMA [E]

REKLAMA [F]

REKLAMA [F]